Na prodej/ for sale:

Pokud nabízíme k prodeji starší koťátko(nad 3 měsíce věku), neznamená to, že je míň  kvalitní a že ho někomu necháme tzv. "za hubičku". Mnohdy se zprvu rozhodujeme, které z koťátek zůstane doma, proto s prodejem nechvátáme, pozorujeme jak se dál rozvíjí, případně zvažujeme vhodné kombinace - co se týče typu, barvy srsti, barvy oka, genů apod. Velice nám záleží na tom, aby naše kočičí "děti" měly ty nejlepší majitele!!!

 

Naše koťátka vyrůstají v kruhu rodiny, jsou zvyklá na ostatní kočky, vaří s námi, uklízejí, vyhledávají naši společnost. Všechna jsou komunikativní a vymazlená, hravá, čistotná - zvyklá na kočičí toaletu s dvířky. Všechna koťátka jsou vychována s láskou a tou nejlepší veterinární péčí. Mají kvalitní stravu a "kulturní vyžití" :-D  

   VOLNÁ: dospělá kočička - kastrátka

  

     GUDVANGEN'S MAITI - skořicově-želvovinová (BSH q)

    Maiti je velice upovídaná, komunikativní a úžasně mazlivá kočička. Otestovaná, naočkovaná, čistotná. Ne do velké společnosti koček, aby z toho nebyla ve stresu. Není zvyklá na psy ani malé děti.

 

VOLNÁ koťátka:

        

     BSH a  (modrý) kocourek BLUEBERRY ISIDOR                                 BSH a (modrý) kocourek BONNY BUCHTIQUE

     

      BSH p (plavá) kočička CRINOLINE                            BSHa (modrá) kočička CRISPINE (pouze jako mazlíčka)   

       

      BSH p (plavá)  kočička CRYSTAL                                           BSHa (modrý kocourek CUPIDO (pouze jako mazlíčka)