Na prodej/ for sale:

Pokud nabízíme k prodeji starší koťátko(nad 3 měsíce věku), neznamená to, že je míň  kvalitní a že ho někomu necháme tzv. "za hubičku". Mnohdy se zprvu rozhodujeme, které z koťátek zůstane doma, proto s prodejem nechvátáme, pozorujeme jak se dál rozvíjí, případně zvažujeme vhodné kombinace - co se týče typu, barvy srsti, barvy oka, genů apod. Velice nám záleží na tom, aby naše kočičí "děti" měly ty nejlepší majitele!!!

 

Naše koťátka vyrůstají v kruhu rodiny, jsou zvyklá na ostatní kočky, vaří s námi, uklízejí, vyhledávají naši společnost. Všechna jsou komunikativní a vymazlená, hravá, čistotná - zvyklá na kočičí toaletu s dvířky. Všechna koťátka jsou vychována s láskou a tou nejlepší veterinární péčí. Mají kvalitní stravu a "kulturní vyžití" :-D  

  

 

   VOLNÝ / AVAILABLE:

        Hledáme láskyplný a klidný domov pro 8 letého čokoládového vykastrovaného kocoura: 

        SC XL BUGATTI OF DYADE*NL - BSH b

S kocourama se nesnese a kočky také nemusí. (Není zvyklý na pejsky a malé děti.) Rád se mazlí, má rád teplíčko a rád baští ;-) Nejraději bychom mu našli domov u lidí, kterým kocourek umřel a je jim smutno.

Kocourek je naočkovaný, testy HCM a PKD-DNA, FIV, Felv negativní. Je zdravý a krásně statný kocour s luxusní, hustou srstí a oranžovýma očima. Prostě PAN Kocour.