Na prodej/ for sale:

Pokud nabízíme k prodeji starší koťátko(nad 3 měsíce věku), neznamená to, že je míň  kvalitní a že ho někomu necháme tzv. "za hubičku". Mnohdy se zprvu rozhodujeme, které z koťátek zůstane doma, proto s prodejem nechvátáme, pozorujeme jak se dál rozvíjí, případně zvažujeme vhodné kombinace - co se týče typu, barvy srsti, barvy oka, genů apod. Velice nám záleží na tom, aby naše kočičí "děti" měly ty nejlepší majitele!!!

 

Naše koťátka vyrůstají v kruhu rodiny, jsou zvyklá na ostatní kočky, vaří s námi, uklízejí, vyhledávají naši společnost. Všechna jsou komunikativní a vymazlená, hravá, čistotná - zvyklá na kočičí toaletu s dvířky. Všechna koťátka jsou vychována s láskou a tou nejlepší veterinární péčí. Mají kvalitní stravu a "kulturní vyžití" :-D  

   VOLNÁ: dospělá kočička - kastrátka(neutered)

        

     GUDVANGEN'S MAITI - skořicově-želvovinová (BSH q)

    Maiti je velice upovídaná, komunikativní a mazlivá kočička. Otestovaná, naočkovaná, čistotná. Ne do velké společnosti koček, aby z toho nebyla ve stresu. Není zvyklá na psy ani malé děti.

    Jen za cenu kastrace.

 

VOLNÁ koťátka:

     

         

       BLH c  (lilac, longhair) - boy - BONBON MARSHMALLOW, cinnamon carrier, blood type A(b) - KASTROVANÝ.

       Fantastický chlupánek, slaďoušek se statnou a harmonickou povahou. Krásný odstín lilové barvy, huňatý kožíšek! Panenkovský výraz. Velice typový. Uvrněný, vymazlený.

        V necelých 8 měsících váží 5,4 kg! Rád se mazlí, ale potřebuje i pravidelně česat, protože má extra hustý kožíšek.

      

       

       

       BSH p (fawn) - girl - CRINOLINE - blood type A or A(b) . Sladká  a milá kočička. Uvrněná, vymazlená kámoška.

     

 

      

      BSHa (blue) - girl - CRISPINE - blood type A / A(b), cinnamon carrier. Krásná, typová  a moc hodná, upovídaná kočička. Vymazlená. Vhodná pro výstavy a chov.

 

       

       BSH p (fawn) - girl - CRYSTAL - blood type A / A(b)  

       Krásně světlá plavá barvička. Milá, přítulná kočička.  Statná, se silnýma nohama a krásně huňatou srstí. Vymazlená. Jako mazlíčka.

      

                                    

  

       

         BLH g (blue-cream) longhair - girl - DEE DEE - blood type A(b) - gen test.

       Originální princeznička s krásnými krémovými ponožkami na zadních pacičkách. Rozkošná, něžná, veselá kočička.

       Pokud se věnujete chovu dlouhosrstých briťušek, tak je tato kočička velice vhodná, ale můžete jí mít "jen" jako luxusního mazlíčka do bytu.

       Uvrněná, přítulná, samozřejmě odčervená, naočkovaná.

         

     

            Můžete si předběžně zarezervovat i některé koťátko z vrhu  E3 (už pouze kočičky), ale momentálně čekáme, jak se budou vyvíjet dál.