Novinky!!!

 

27/11/2018 - pro naše dlouhosrstá zlatíčka hledáme akutně nový domov. Při rychlém jednání sleva!!!!!! Plánuji kastraci několika dospělých jedinců. Budu pro ně hledat nový domov. Pokud byste měli zájem, kontaktujte nás.

26/11/2018 - nový láskyplný a trvalý domov hledá dlouhosrstý slaďoušek BONBON MASHMALLOW(BLH c) - kocourek (vykastrovaný) - nejlépe společně  s dlouhosrstou modro-krémovou kočičkou DEE DEE (BLH g), ale není to podmínkou.  Dále 7 měsíční kočičky: modrá CRISPINE (BSHa) a plavá CRYSTAL (BSHp)  a  plavá CRINILONE (BSHp). Jen opravdu moc hodným  a seriózním lidem do bytu. Koťátka jsou vymazlená, naočkovaná, čistotná.

19/11/2018 - máme ještě volná krásná koťátka! Využijte, prosím, naši současnou nabídku,  protože další koťátka neplánujeme, naopak chci výrazně omezit chov.

18/11/2018 - hledáme láskyplný domov nádhernému vykastrovanému dlouhosrstému lvíkovi Bonbónkovi a jeho dlouhosrsté kamarádce Dee Dee(ta vykastrovaná není). Je to nerozlučná dvojice.  Lze i jednotlivě - za velice příznivou "mazlíčkovou" cenu. Potřebují česání, hlazení, mazlení, tak pokud jste ti praví, neváhejte. Nový domov hledáme také pro kastrovanou kočičku Maiti. Je teď ve výborné kondici, jako medvídek. Jen za cenu kastrace. Další nabídky - viz. sekce " Na prodej"

14/11/2018 - dnes jsem byla na kastraci s naší modrou princezničkou Blueberry Kiss. Váží 4,10kg. Už svojí milující rodinu našla. Nechala jsem vykastrovat i dlouhosrstého kocourka . Bonbónek ještě hledá svoje láskyplné majitele a obdivovatele. Na to, že mu je přes 7 měsíců, tak má krásnou váhu - 5,40 kg.

09/11/2018 -  pro naši krásnou vykastrovanou  kočičku Maiti (skořicově želvovinová) hledáme láskyplný a trvalý domov. Kočička měla jednou koťátka. Je veselá, hravá, upovídaná, ráda se mazlí. Má krásně kulatou hlavičku a huňatý kožíšek - prostě parádnice. Do rodiny bez dětí, pejsků a jiných kočiček. Kompletně naočkovaná, testovaná, čipovaná, s mezinárodním pasem. Čistotná. Levně.

31/10/2018 - máme ještě volná krásná koťátka! Nabídka platí POUZE PRO SERIÓZNÍ ZÁJEMCE, kteří chtějí typového mazlíčka do bytu. Na SMS a na anonymní maily, kde se člověk ani neumí podepsat, na ty nereaguji.  Telefon má dnes každé malé dítě. Pokud někoho zajímá JEN cena, ne zdraví a povaha koťátka, pak si může adoptovat koťátko z útulku. Ozvalo se mi několik lidí, kteří chtěli kočičku (nevykastrovanou) za cenu mazlíčka, se kterou by měli alespoň jeden vrh.  TO NEPŘIPADÁ VŮBEC V ÚVAHU! Jestli máte nekalé úmysly, raději mě ani nekontaktujte!

06/10/2018 - koťátka z vrhu D3 už absolvovala 1. včeličku a zvládla vše v pohodě. Máme ještě volná koťátka - více v sekci "Na prodej"

20/09/2018 -  včera jsme byli na testech HCM. Krémový kocourek EFIM BRIRASPBERRY*RU i jeho dceruška  ZSA ZSA BRITISH VELVET *CZ (BSH h 03) - oba jsou HCM NEGATIVNÍ.

9/02/2018 -  dnes nám umřela naše největší kočičí láska - lilová kočička EC CAMELLIE BRITISH VELVET* CZ, JW, DM.