V této sekci momentálně hledáme láskyplný a trvalý domov kastrovaným kočičkám a kocourkům, kteří ukončili svou chovnou kariéru a jdou na zasloužený odpočinek.  Nemůžeme si všechny kastráty nechat, nemáme na to dostatečné kapacity. Každá kočička je originál svou povahou, exteriérem a potřebami. Cena takových kočiček nebo kocourků v této sekci je nižší než u zvířat určených na chov nebo případně u koťátek a  může se lišit u každého jedince. Jsme ochotni se s budoucím majitelem případně dohodnout.  Naším hlavním cílem je, abychom každé z nich  našli  ten nejlepší LÁSKYPLNÝ a TRVALÝdomov, aby byla spokojena ona i budoucí majitelé.  Věříme, že každá z nich má někde toho svého vyvoleného páníčka nebo paničku, kteří ji zahrnou láskou. Splňte si svůj sen

AKTUÁLNÍ  NABÍDKA: 

ENJOY BRITISH VELVET*CZ  (BSH w 63) – nádherná a statná bílá různooká britská kočička. Věk: 3,5 roku. Má test sluchu BAER  – slyší dobře, HCM negativní i PKD-DNA rodičů – negativní. Kočička je kastrovaná, čipovaná, s  mezinárodním pasem, naočkovaná, čistotná. Ráda se mazlí,  je to elegantní dáma. Ne k malým dětem, pejskům, ne do skupiny kočiček. Hledáme pro ní laskavý, klidný domov. Pouze jako  mazlíčka do bytu. Na bílou kočku má opravdu luxusně huňatý kožíšek a krásnou barvu očí.

EMMA BRITISH VELVET*CZ – krásná lilová kočička z našeho odchovu. Věk: 3,5 roku. Je  harmonická, typová. Velice komunikativní a mazlivá  britská princezna,  s huňatým ocáskem a hustým kožíškem, která chce být všemi obdivovaná. Kočička je kastrovaná, čipovaná, s mezinárodním pasem, testovaná, naočkovaná, čistotná. Jen moc hodným lidem jako luxusního  miláčka. Ne k malým dětem, ne k jiným kočičkám ani pejskům.  Je mazlivá, ale na jiné kočičky žárlí. HCM a PKD-DNA negativní.

ZSA ZSA BRITISH VELVET*CZ – krásná a statná BSH h 03 kočička z našeho odchovu. Věk: 5 let. Loučení s takovou kočičkou nám rve srdce, ale jsme k tomu donuceni jinými okolnostmi. Hodná a něžná kočička, milá, inteligentní, čistotná, kastrovaná, čipovaná, s mezinárodním pasem, opravdu velice mazlivá,nekonfliktní, pohodová kočička. Miluje lidi i ostatní kočky.Jen MOC hodným lidem do výborných podmínek, aby si užívala mazlení. Ne do velké skupiny kočiček. Není zvyklá na pejsky. Kočička je testovaná a  očkovaná, čistotná. HCM negativní, PKD-DNA obou rodičů negativní. Velice společenská kočka. Extra mazlivá a nekonfliktní.

Bílá britská kočička ZARA SNOW SWEETY DE LA HORSKÝ PARK*SK (BSHw 62). Sněženka je moc hodná a mazlivá kočička, která za námi chodí jako pejsek. Když chce mazlit, požádá  o to tím, že nás poklepe pacičkou. Věk: 5 let. Kočička má BAER test sluchu, HCM a PKD testy – negativní. Je naočkovaná, čistotná. Moc milá kočička. Super kámoška. Z ostatních koček je trochu nervózní. Pouze moc hodným lidem do bytu.  Nejlépe bez jiných kočiček (nebo max.1) , ne k maličkým dětem nebo pejskům. Je kastrovaná. Čipovaná, s mezinárodním pasem. Velice komunikativní a milá, zdravá kočička.